RC0805FR-13102RL
MFR.Part #
RC0805FR-13102RL
JLCPCB Part #
C7274554
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS