RC0805FR-13100RL
MFR.Part #
RC0805FR-13100RL
JLCPCB Part #
C4046643
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS