RC0805FR-10750KL
MFR.Part #
RC0805FR-10750KL
JLCPCB Part #
C7038213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS