RC0805FR-106R8L
MFR.Part #
RC0805FR-106R8L
JLCPCB Part #
C6378629
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS