RC0805FR-106M81L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-106M81L
JLCPCB Part #
C5719832
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.81MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS