RC0805FR-105K1L
MFR.Part #
RC0805FR-105K1L
JLCPCB Part #
C4214316
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS