RC0805FR-104K87L
MFR.Part #
RC0805FR-104K87L
JLCPCB Part #
C6965917
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS