RC0805FR-10432KL
MFR.Part #
RC0805FR-10432KL
JLCPCB Part #
C5862351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS