RC0805FR-103K65L
MFR.Part #
RC0805FR-103K65L
JLCPCB Part #
C7038193
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS