RC0805FR-10392RL
MFR.Part #
RC0805FR-10392RL
JLCPCB Part #
C7274520
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS