RC0805FR-10390KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-10390KL
JLCPCB Part #
C7038189
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS