RC0805FR-10360KL
MFR.Part #
RC0805FR-10360KL
JLCPCB Part #
C5862312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS