RC0805FR-1030KL
MFR.Part #
RC0805FR-1030KL
JLCPCB Part #
C6164926
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS