RC0805FR-10200KL
MFR.Part #
RC0805FR-10200KL
JLCPCB Part #
C4240363
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS