RC0805FR-101K47L
MFR.Part #
RC0805FR-101K47L
JLCPCB Part #
C5862287
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS