RC0805FR-101K3L
MFR.Part #
RC0805FR-101K3L
JLCPCB Part #
C4263637
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS