RC0805FR-10178KL
MFR.Part #
RC0805FR-10178KL
JLCPCB Part #
C6638736
Description
-55℃~+155℃ 125mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS