RC0805FR-10160KL
MFR.Part #
RC0805FR-10160KL
JLCPCB Part #
C6638728
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS