RC0805FR-10140KL
MFR.Part #
RC0805FR-10140KL
JLCPCB Part #
C20162831
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS