RC0805FR-1013KL
MFR.Part #
RC0805FR-1013KL
JLCPCB Part #
C7038171
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS