RC0805FR-10133KL
MFR.Part #
RC0805FR-10133KL
JLCPCB Part #
C6164911
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS