RC0805FR-07910KL
MFR.Part #
RC0805FR-07910KL
JLCPCB Part #
C141703
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS