RC0805FR-078M45L
MFR.Part #
RC0805FR-078M45L
JLCPCB Part #
C483239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS