RC0805FR-077R5L
MFR.Part #
RC0805FR-077R5L
JLCPCB Part #
C483222
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS