RC0805FR-07768RL
MFR.Part #
RC0805FR-07768RL
JLCPCB Part #
C273891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS