RC0805FR-0775KP
MFR.Part #
RC0805FR-0775KP
JLCPCB Part #
C20162811
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS