RC0805FR-076R04P
MFR.Part #
RC0805FR-076R04P
JLCPCB Part #
C859133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS