RC0805FR-0769K8L
MFR.Part #
RC0805FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C273817
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS