RC0805FR-07680RP
MFR.Part #
RC0805FR-07680RP
JLCPCB Part #
C5842529
Description
-55℃~+155℃ 125mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS