RC0805FR-0760K4L
MFR.Part #
RC0805FR-0760K4L
JLCPCB Part #
C273994
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS