RC0805FR-075M23L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805FR-075M23L
JLCPCB Part #
C483169
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.23MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS