RC0805FR-07562RP
MFR.Part #
RC0805FR-07562RP
JLCPCB Part #
C6752146
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS