RC0805FR-074R64L
MFR.Part #
RC0805FR-074R64L
JLCPCB Part #
C483147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.64Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS