RC0805FR-074M75L
MFR.Part #
RC0805FR-074M75L
JLCPCB Part #
C483148
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.75MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS