RC0805FR-074K64P
MFR.Part #
RC0805FR-074K64P
JLCPCB Part #
C6638691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS