RC0805FR-074K64L
MFR.Part #
RC0805FR-074K64L
JLCPCB Part #
C273995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS