RC0805FR-074K02P
MFR.Part #
RC0805FR-074K02P
JLCPCB Part #
C20162790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS