RC0805FR-0745R3P
MFR.Part #
RC0805FR-0745R3P
JLCPCB Part #
C6638683
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS