RC0805FR-0743RL
MFR.Part #
RC0805FR-0743RL
JLCPCB Part #
C137523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS