RC0805FR-073M83L
MFR.Part #
RC0805FR-073M83L
JLCPCB Part #
C483109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.83MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS