RC0805FR-073K9L
MFR.Part #
RC0805FR-073K9L
JLCPCB Part #
C114221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS