RC0805FR-073K6L
MFR.Part #
RC0805FR-073K6L
JLCPCB Part #
C137533
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS