RC0805FR-0739R2L
MFR.Part #
RC0805FR-0739R2L
JLCPCB Part #
C470026
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS