RC0805FR-0737R4L
MFR.Part #
RC0805FR-0737R4L
JLCPCB Part #
C273942
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 37.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS