RC0805FR-07360KP
MFR.Part #
RC0805FR-07360KP
JLCPCB Part #
C6164881
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS