RC0805FR-07348RP
MFR.Part #
RC0805FR-07348RP
JLCPCB Part #
C20162765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS