RC0805FR-07332RP
MFR.Part #
RC0805FR-07332RP
JLCPCB Part #
C20162763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS