RC0805FR-07324RP
MFR.Part #
RC0805FR-07324RP
JLCPCB Part #
C7274420
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS