RC0805FR-072M37L
MFR.Part #
RC0805FR-072M37L
JLCPCB Part #
C483042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.37MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS