RC0805FR-072K74L
MFR.Part #
RC0805FR-072K74L
JLCPCB Part #
C137554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS